Суспільство

Голову однієї з громад Кіровоградщини затримали під час отримання хабара – прокуратура

 Автор: Ірина Требунських. 4268

Правоохоронці затримали голову однієї з громад Кіровоградської області під час отримання ним другої частини хабара у 1700 доларів.

Habar golova OTG2

 Як повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура, посадовець вимагав гроші у підприємця за передачу в оренду землі комунальної власності.

За версією слідства, голова громади вимагав гроші за надання в оренду двох земельних ділянок, і вже отримав 3000 доларів.
«Посадовця затримали «на гарячому», при передачі другої частини незаконної грошової винагороди у розмірі 1700 доларів», – йдеться у повідомленні.

Habar golova OTG3

Як інформує управління Служби безпеки України в Кіровоградській області, площа земельних ділянок, які голова Пантаївської громади обіцяв надати в оренду, загалом складає 92 гектари.

«Крім того, під час досудового слідства стало відомо про планування передачі в оренду ще 64 га землі комунальної власності за такою самою корупційною схемою. Наразі встановлюються інші члени незаконної оборудки серед посадових осіб громади», – уточнили в СБУ.

Наразі затриманому готують оголошення підозри за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України – одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням. Санція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років, позбавлення права обіймати певні посади на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте