Суспільство

Дитячий майданчик чи гараж: у Кропивницькому назріває скандал між жителями будинку та рятувальниками (ФОТО)

 Автор: Ірина Філюкова. 9837

У Кропивницькому, в дворі багатоповерхівки, на місці дитячого майданчику планують збудувати гараж. Земля належить управлінню Державної служби надзвичайних ситуацій. Жителі будинку проти.

mayd dsns 2

Відповідно до Державного акту №1354 від 10 грудня 2004 року частина двору, який межує з територію рятувальної частини, передано управлінню ДСНС області. Зараз на ній розташовано дитячий майданчик. Мешканці будинку стверджують, що це прибудинкова територія, якої і так небагато, то ж  розмістити майданчик більше немає де.

mayd dsns 4

 - Ці непорозуміння переростуть у війну і це буде протистояння мешканців будинку і рятувальників. Споконвіку на цій землі розташований дитячий майданчик. І він не такий, як нам хотілося б. От зробіть цей дитячий майданчик зразковим, таким, якого немає в Кропивницькому і скажіть: - Ми МНС, це була наша земля за державними актами, але оскільки ми рятувальники, ми передаємо цю землю дітям, - говорить Олег Кокуленко, житель багатоповерхівки.

mayd dsns 7

Рятувальники пояснюють, що в умовах війни мають швидко реагувати на виклики, а у зв’язку з появою нового спеціалізованого автомобіля, виникла необхідність будувати гараж. Мовляв дороге обладнання, яким укомплектований автомобіль, доводиться заносити в приміщення, а це віднімає дорогоцінний час. 

mayd dsns 3

- Тут є три робочих місця, на яких працюють наші співробітники. Йде збір інформації, яка потім передається на Центр управління надзвичайними ситуаціями. Тут є монітор, цифрові та аналогові радіостанції, комп`ютери, органайзери для паперових документів. Є відеокамера з оглядом в 360 градусів, старлінк, квадрокоптер. Тобто, по прибуттю на якусь надзвичайну подію, ми відразу бачимо місце розташування, вся інформація виводиться на екран та передається на центр керування. Цей автомобіль оснащенний найсучаснішим обладнанням для того, щоб зменшити час передавання інформації, - говорить полковник Роман Педан, начальник управління реагування Управління ДСНС у Кіровоградській області.  

mayd dsns 10mayd dsns 9mayd dsns 11

Як альтернативу, представники ДСНС запропонували мешканцям будинку побудувати гараж 10 на 10 метрів, на цій ділянці, а поруч облаштувати коштом управління дитячий майданчик. Натомість, жителі багатоповерхівки пропонують рятувальникам шукати місце під гараж на інших територіях. 

"Гречка" слідкуватиме за подальшим розвитком подій у цій історії.

mayd dsns 1

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте