Суспільство

Погода додала навантаження: жителів Кіровоградщини закликають зменшити споживання електрики (ОНОВЛЕНО)

. 2332

 

Жителів Кіровоградщини просять терміново зменшити споживання електроенергії, аби уникнути аварійних відключень. Ситуацію пояснюють погіршенням погоди.

 

odna lampo4ka

Як повідомили у пресслужбі "Кіровоградобленерго", під час морозів навантаження на енергосистему різко збільшується, в області зросло електроспоживання.

"Звертаємося до мешканців області з проханням не користуватись зайвими електроприладами, це вбереже систему від перенавантажень та зменшить кількість аварій обладнання", - йдеться у повідомленні.

Крім того, пояснили, що якщо ліміт споживання буде перевищений, то можливе застосування графіків аварійних відключень та перехід на графік погодинних відключень у режимі 2/2.

ОНОВЛЕНО:

У пресслужбі "Кіровоградобленерго" об 11:54 повідомили, що за розпорядженням НЕК “Укренерго” по всій Кіровоградській області сьогодні, 9 січня, з 12:00 діятммуть аварійні відключення електроенергії.

"Це необхідний крок, щоб уникнути перевантаження мереж та збалансувати енергосистему.Цей графік запроваджується в екстреному порядку, тому попередньо оприлюднити його неможливо", - йдеться в повідомленні.

Графіки погодинних відключень наразі не діють.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама