Суспільство

Судитимуть не деканів: у Льотній академії спростували інформацію прокуратури

. 1784

У Кропивницькому Льотна академія спростувала інформацію прокуратури про те, що двох деканів вишу судитимуть за хабарництво.

sprostuvannia

Як "Гречка" раніше писала, 9 січня, у пресслужбі прокуратури повідомили, що у Кропивницькому судитимуть двох деканів льотної академії Національного авіаційного університету.

В свою чергу, 10 січня, помічниця начальника Льотної академії з громадських зв'язків Олена Ковальова повідомила, що інформація, яку 9 січня оприлюднила пресслужба обласної прокуратури не відповідає дійсності та принижує честь, гідність чи ділову репутацію деканів факультетів Льотної академії НАУ.

"Звертаємо увагу, що жоден з деканів Льотної академії Національного авіаційного університету не має жодних обвинувачень у скоєнні правопорушень, що зазначаються у публікації", - йдеться у повідомленні.

Крім того, вона уточнила, що обвинувачення, про яке йдеться у новині стосується старшого викладача та доцента, які у липні 2022 року виконували обов'язки заступників деканів факультетів.

Зазначаємо, ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама