Суспільство

Підрядника "Дніпро-Кіровограда" підозрюють у розкраданні майже мільйонів від ЄБРР (ФОТО)

 Автор: Ірина Зайцева. 3695

 Керівника підрядної організації підозрюють у привласненні 3,7 мільйона гривень,  зловживаючи службовим становищем та використовуючи  підробленого документу.

 

12966662 1089115891151270 419223120 n

Фото 2016 року з площі Героїв Майдану, коли презентували техніку

Як зазначили в пресслужбі обласної прокуратури, за версією слідства, підозрюваний заволодів грошима, запозиченими державою у Міжнародного Банку реконструкції та розвитку для реконструкції та модернізації системи водопостачання та водовідведення, завищивши ціну на спецавто.

Крім того, на участь у конкурсних торгах підрядник надав підроблені документи.

Наразі триває слідство.

Як з'ясувала "Гречка", слідство триває вже кілька років. В аналітичній системі "YouControl" розміщена інформація, що у 2019 році слідчі Кропивницького відділу подліції здійснювали досудове розслідування у кримінальному провадженні про заволодіння грошима, що надавались Міжнародним банком реконструкції та розвитку, при проведенні закупівлі транспорту ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

За версією слідства, «Дніпро-Кіровоград» у 2016 році прийняло тендерну пропозицію від ТОВ «Торговий дім «Будшляхмаш» та уклало контракти, відповідно до яких підрядник поставив на адресу «Дніпро-Кіровоград» автотехніку на суму понад 10,5 мільйонів гривень.

У квітні 2016 року «Будшляхмаш» виставив рахунок на суму понад 21,6 мільйона гривень яку йому оплатили з рахунків Міністерства фінансів.

Відповідно до висновку судової економічної експертизи, встановили, що на 14-х автомобілях ГАЗ і 2-х лабораторіях переплатили майже 4 мільйони гривень.

Слідство вважає, що для реєстрації автомобілів підготували та підписали договори та акти приймання передачі авто, які укладені між ОКВП «Дніпро-Кіровоград» та ТОВ «Автодрайв Плюс» через ТОВ «Інтехстандарт» і ТОВ «ВО «Автохолдінг», відповідно до яких вартість цих автомобілів менша.

Нагадаємо, у квітні 2016 року на центральній площі Кропивницького керівництво ОКВП "Дніпро-Кіровоград" презентувало автотехніку, яку придбало за кошти Світового банку в рамках програми уряду "Розвиток міської інфрастурктури 2".

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте