Суспільство

У "Дніпро-Кіровоград" розповіли, що в них шукала СБУ

 Автор: Таміла Делюрман. 8311

 У "Дніпро-Кіровоград" працівники СБУ шукали документи по закупівлях екскаватора "Catterpillar" та автівки "IVECO". За кілька місяців до цього перевірку проводили фахівці Держаудитслужби.

 

 

dnipro kirovograd1

Як "Гречка" раніше повідомляла, сьогодні, 11 січня, до офісу підприємства "Дніпро-Кіровоград" завітала СБУ.

Згодом радник виконуюючого обов'язків гендиректора "Дніпро-Кіровоград" Сергій Карелін  у коментарі "Гречці" повідомила, що обшуки відбувалися в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні про розтрату та привласнення коштів при закупівлі спецтехніки для підприємства.

Зокрема, згідно ухвали суду про надання дозволу на обшуки, розслідування наразі проводять за фактом розтрати та привласнення коштів працівниками ОКВП «Дніпро-Кіровоград» у змові з ТОВ «Авто-Лидер» та фізичною особою, при купівлі спецтехнікою за завищеною ціною.

Мова йде про екскаватор "Catterpillar" та автівку "IVECO", які підприємство купувало в кредит.

Крім того, очільник "Дніпро-Кіровоград" Олександр Пісний повідомив, що за кілька місяців до цього перевірку по цій закупівлі проводили фахівці Держадитслужби, які тоді жодних порушень щодо ціни не знайшли.

Сьогодні ж СБУ завітала на підприємство, аби вилучити документацію по вище згаданих закупівлях, оскільки слідчий вважає, що службові ОКВП "Дніпро-Кіровоград", з метою приховування злочину, переховують документи по придбанню екскаватора та автівки в робочих кабінетах виконуючого обовязків директора підприємства та головного бухгалтера.

Про результати обшуків поки невідомо.

Екскаватор, про закупівлю якого йде мова, наразі  перебуває на Смолінському водоканалі, директор якого Денис Островський стверджує, що ця техніка була їм вкрай необхідна і придбали її досить вигідно.

"Вартість таких тракторів на момент покупки коливалася від 2,6 до 2,8 мільйона гривень. І платити треба було одразу. Ми ж взяли за 2 340000 у безвідсоткову розстрочку на рік. У нас на балансі були три екскаватори.
1- розібраний й останні три роки використовується як донор запчастин. Два інших у дуже вбитому стані працювали багато часу з мізерною продуктивністю. Купівля нового дозволила поставити один на ремонт", - прокоментував очільник Смолінського водоканалу.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте