Суспільство

В деяких мікрорайонах Кропивницького організують підвіз води (ОНОВЛЕНО)

. 3370

У Кропивницькому станом на ранок сьогодні, 12 січня, у деяких мікрорайонах не буде води. 

 

Depositphoto

Як раніше "Гречка" повідомляла, через аварійну ситуацію на насосній станції в Світловодську вчора, 11 січня, було обмежене водопостачання Світловодська, Олександрії, Знам‘янки та Кропивницького.

Як зазначили в пресслужбі підприємства "Дніпро-Кіровоград", до 6:00  воду подавали у всі мікрорайони міста зі зниженим тиском. Наразі зупинені всі насосні станції, вода зараз є зі зниженим тиском в центрі, на Великій Балці, Кущівці, Балашівці, Озерній Балці та Лелеківці. Працюють також місцеві водозабори, завдяки яким вода є в певних мікрорайонах. Котельні по місту мають деякий запас води, з 9:00 водоканал почне розвозити воду машинами. 

У Світловодську триває просушка обладнання насосної станції, де напередодні трапилася аварія. Вчора фахівці замінили всі пошкоджені агрегати. Тепер насоси готують до запуску. Коли це станеться повідомлять додатково. Світловодськ наразі без води. 

 У Знам‘янці наразі завершуються ремонт на насосній станції, що забезпечує водою центр міста. Воду в район її обслуговування підвозять централізовано.

В Олександрії заплановані роботи по вулиці Кіровоградське шосе, 111. За цією адресою не буде води.

ОНОВЛЕНО: 

"Наразі підвіз води першочергово здійснюється по заявкам на котельні, лікарні та дитсадки міста. Після обіду визначатимемось стосовно підвозу води для населення. Вчора була можливість у населення зробити запаси води", -прокоментувала "Гречці" директорка підприємства "Дніпро-Кіровоград" Валентина Давидчук.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама