Суспільство

Світловодська міськрада хоче відсудити майно у "Світловодськпобуту"

. 903

Світловодська міськрада хоче відсудити у теплопостачального підприємства "Світловодськпобут" рухоме та нерухоме майно.

 mg 5290

Відповідна інформація розміщена у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

"Так, у якості правової підстави позову Позивач вказав на положення статті 387 Цивільного кодексу України, якою передбачене право власника витребувати своє майно від особи, яка незаконно, без відповідної правової підстави заволоділа ним", - йдеться у тексті ухвали суду.

Далі ж пояснюється, що для застосування вказаної статті міськрада повинна була вказати обставини та надати докази набуття права власності на спірне майно, яке існувало станом на час утворення спільного підприємства. Проте ні обставини, ні докази у позові не вказали.

При цьому Світловодська міськрада вказала, що "Світловодськпобут" є тією ж особою, яка отримала майно до статутного фонду, але з іншою назвою. Проте, з матеріалів слідує, що міськрада є однією із засновників підприємства, але у Витязі з Єдиного державного реєстру юридичних осіб засновниками "Світловодськпобут" є інші особи.

"Отже, Позивач не зазначив з яких підстав та обставин він заявив вимоги саме до цього Відповідача", - пояснюють в ухвалі.

Враховуючи всі ці недоліки, суд ухвалив позов залишити без руху. Світловодську міськраду зобов'язали протягом 20 днів надати суду додаткові обгрунтування та докази, яких не вистачало для того, аби прийняти позов та розпочати розгляд справи.

Нагадаємо, підприємство "Світловодськпобут", яке забезпечує централізованим теплопостачанням Світловодськ, і міська влада, здається увійшли в конфлікт. Як результат – без тепла в листопаді залишилися мешканці міста. Раніше підприємство «Світловодськпобут» 50 на 50 належало міській раді і приватному підприємцю. Влітку 2021 року міськраду вивели зі складу засновників.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама