Суспільство

На житло для переселенців на селищі Новому планують витрати 120 мільйонів

 Автор: Таміла Делюрман. 1780

У Кропивницькому на облаштування житла для переселенців у 2023 році планують витратити 4 мільйони гривень. При цьому один об'єкт повинні завершити вже цьогоріч, а реконструкція іншого запланована і на 2024 рік.

rekonstrukciya zitla

Інформація про це оприлюднена у проєкті рішення Кропивницької міськради.

На капітальний ремонт приміщення по вулиці Лінія 10-та на селищі Гірничому цьогоріч планують витрати 2 мільйони гривень. Проєкт реалізується протягом 2-х років - 2022 та 2023 роки, загальна його вартість 3,5 мільйона гривень. Згідно проєкту рішення, 2 мільйона, які планують виділити цьогоріч, покриють всі 100% запланованих робіт, тобто в за цією адресою облаштування житла для переселенців повинні закінчити вже цьогоріч.

Інший об'єкт - реконструкція житлової будівлі для тимчасового проживання переселенців по вулиці Металургів, 15, що на селищі Новому. Цьогоріч на це планують витратити 2 мільйони гривень, що дозволить виконати лише 1,8% від всіх запланованих робіт. Загальна ж вартість реконструкції передбачається 119,7 мільйонів гривень і розрахували її на 3 роки - 2022-2024 роки.

Наразі ж за адресою вулиця Металургів, 15 значиться приватне підприємство "Alira", поштове відділення "Meest" та спортивний зал "Джоджо топ".

Рішення про відповідне фінансування набуде чинності, якщо його підтримають депутати міськради на сесійному засіданні.

Зазначимо, голова Кіровоградської ОВА під час апартної наради сьогодні, 16 січня, повідомив, що Кіровоградщина готова прийняти ще 5 тисяч переселенців з Херсонщини. 

"Місця є. Досвід - також. Адже за минулий рік наша область зустріла понад 173 тисячі людей, які тікали з охоплених війною міст та сіл. Майже 90 тисяч - тепер живуть в наших громадах", - прокоментував посадовець.

"Гречка" раніше писала, що на Жадова планують побудувати нову багатоповерхівку за 84 мільйони гривень.

Нагадаємо, цьогоріч на капітальний ремонт та реконструкцію медичних закладів Кропивницького планують витратити майже 100 мільйонів гривень. Та 16 мільйонів 330 тисяч 900 гривень з міського бюджету на капітальний ремонт садочків та шкіл.

Поширюйте

Коментуйте