Суспільство

ВАКС призначив засідання у справі голови Олександрівського райсуду

 Автор: Таміла Делюрман. 1328

 

У справі за обвинуваченням голови Олександрівського райсуду Павла Іванченка та двох помічниць суддів Світлани Муравйової та Олени Долі у зловживанні впливом Вищий антикорупційний суд призначив підготовче засідання на 2 лютого.

 

Sud pravo vurok

Засідання призначили на 08:00. Справу розглядатиме колегія суддів у складі: головуючий Тимур Хамзін, судді Сергій Мойсак і Віра Михайленко, пише "Слово і Діло".

Нагадаємо, на Кіровоградщині під час одержання хабаря викрили голову Олександрівського суду.Відомо, що зловмисник налагодив системний механізм «обходу» норм закону для правопорушників, у зв’язку з чим і потрапив у поле зору правоохоронців.

Згодом виявилося, що у цій справі фігурують дві помічниці суддів Кіровськоого райсуду міста Кропивницького. За версією слідства, Павло Івченко погодився «залагодити» справу про адмінпротокол за нетверезе кермування за 1000 доларів. Проте ця справа мала розглядатися у Кіровоському райсуді, і він звернувся до помічниці судді, яка там працює. Та в свою чергу попросила про допомогу колегу.

Всім трьом фігурантам суд обрав запобіжний захід у вигляді грошової застави із покладанням особистих обов’язків.

При цьому Павла Івченка усунули з посади голови райсуду, проте він продовжує приймати рішення іменем України у якості судді.

 

Поширюйте

Коментуйте