Суспільство

Пакет землі замість військової амуніції: у Кропивницькому засудили шахрая

 Автор: Таміла Делюрман. 1440

У Кропивницькому рецидивіста визнали винним у шахрайстві з продажем амуніції для ЗСУ.

viysk groshi copy

Влітку минулого року чоловік розміщував оголошення у Telegram і Facebook, пропонуючи  на продаж військову амуніцію. Коли з ним зв’язувались потенційні покупці, зловмисник показував фото товару і просив передоплату,
пише 368.media, посилаючись на вирок Кіровського райсуду.

Згідно вироку, мова йде про трьох потерпілих, які перерахували шахраю близько 10 тисяч гривень. Чоловік замість замовленого товару одного разу поклав у посилку якийсь одяг, іншим разом шматок ганчірки, а ще один раз — пакетик із землею.

У 2022 році цього ж чоловіка двічі засуджували за те, що присвоїв майже 5 тисяч гривень під виглядом продажу комплекту військової форми. Ще раніше він також притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжку і шахрайство.

У двох попередніх випадках суд відпускав чоловіка з умовним строком. За третім разом - призначив три роки реального позбавлення волі.

"Обвинувачений не працює та немає жодного законного доходу, неодружений, за дуже невеликий проміжок часу неодноразово притягувався за вчинення однорідних злочинів проти власності. Суд робить висновок, що обвинувачений не має думки про влаштування свого життя без заподіяння шкоди іншій людині. Інститут права власності, як загальнолюдська цінність, захищена законом, не існує для нього", - пояснюється у вироці.

Поширюйте

Коментуйте