Суспільство

Як довго «Дніпро-Кіровоград» зможе подавати воду у випадку блекауту (ІНФОГРАФІКА)

 Автор: Ірина Требунських. 2360

Підприємство «Дніпро-Кіровоград» завдяки підтримці Світового банку та міжнародного фонду ЮНІСЕФ має достатньо генераторів, щоб навіть у випадку повного знеструмлення області забезпечити абонентів у містах водою на декілька діб.

voda3

 

Наразі завдяки допомозі від Світового банку та міжнародного фонду ЮНІСЕФ «Дніпро-Кіровоград» має 28 дизельних генераторів різної потужності, розповів в.о. гендиректора підприємства Олександр Пісний. Цього достатньо, щоб забезпечити альтернативним живленням підвищувальні насосні станції в містах області. Це разом із запасами води в резервуарах дозволить забезпечити містян водою на певний період навіть у випадку блекауту.

Як Олександр Пісний пояснив «Гречці», навіть якщо повністю буде відсутнє електропостачання, потужностей генераторів вистачить забезпечити жителів Смоліного водою до 10 діб. Також проблем з водопостачанням не буде в Олександрії: тут потужностей вистачить на декілька днів. У Знам’янці вдопостачання буде, навіть якщо блекаут затягнеться на 2-3 доби. У Кропивницькому через рельєф і висоти у випадку відсутності електропостачання генератори забезпечать роботу насосів на термін до трьох днів, проте зі зменшеним тиском.

blekaut voda

Наразі є проблеми у Світловодську: тут у випадку блекауту потужності генераторів не вистачить на перший підйом води.

«Наразі технічна рада вже погодила встановлення нових насомних агрегатів у Світловодську, потужність яких підходитиме для генераторів, вже передбачені кошти на це. Закупити і встановити їх намагаємося якнайшидше, ці роботи точно будуть виконані протягом першого півріччя 2023 року», – сказав в.о. гендиректора.

За інформацією директорки Кропивницької філії водоканалу Валентини Давидчук, у суботу, 21 січня, встановлять нове обладнання на насосні станції у районі вулиці Полтавської, а наступного тижня – в районі вулиці Васнєцова. Це дозволить забезпечити безперебійне водопостачання абонентам під час відключень електрики.

Нагадаємо, що у січні 2023 року «Дніпро-Кіровоград» отримало 10 генераторів від дитячого фонду ООН.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте