Суспільство

Канікули закінчуються не в усіх: як навчатимуться кропивницькі школярі у другому семестрі

. 1840

У Кропивницькому з понеділка, 23 січня, у більшості шкіл закінчуються зимові канікули. Проте є заклади, де нгавчання почнеться пізніше.

u4eni

У міському управлінні освіти розповіли які школи вийдуть на навчання, а в яких ще триватимуть канікули, за якою формою відбуватиметься освітній процес і від чого він залежатиме, інформує преслужба міськради.

  • З понеділка навчання продовжиться у 37 міських загальноосвітніх закладах.
  • До 3 лютого, канікули триватимуть у школі №37. Цей час учні і вчителі закладу надолужуватимуть у червні.
  • До 10 лютого залишатимуться на канікулах також учні початкових класів Ліцею природничих наук.

Усі кропивницькі школи визначилися з формою навчання і склали розклади відповідно до графіків відключення світла.

"Повністю очно навчатимуться учні школи №38 і Ліцею новітніх технологій, дистанційно навчання продовжиться у Фортечній гімназії, у решті шкіл освітній процес відбуватиметься за змішаною формою, але перевага надаватиметься очному навчанню", - повідомили в управлінні освіти.

У відомстві пояснили, що педагоги початкової школи проводитимуть уроки дистанційно з групами дітей класу, залежно від наявності електроенергії і можливості підключення до інтернету. Для старшокласників уроки проводитимуться очно, у дві зміни залежно від наявної кількості місць в укритті.

Загалом до очного навчання планують повернутися 53% учнів кропивницьких шкіл, тоді як до зимових канікул офлайн навчалися 43%.

В управлінні освіти наголосили, що навчальний процес може змінюватися і залежатиме від графіків відключень електроенергії та безпекової ситуації.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама