Суспільство

Податок на забруднення повітря від генераторів під час війни сплачувати не потрібно

. 482

Отримувати дозвіл від обласної влади на діяльність, пов'язану із викидами в атмосферу та сплачувати податок за забруднення повітря при встановленні дизельних та бензинових генераторів на час воєнного стану не потрібно.

ЗАГОТОВКИ ДО ІНФОРМАЦІЇ В СОЦМЕРЕЖІ 1 copy copy

Про це повідомив директор департаменту екології Кіровоградської держадміністрації В'ячеслав Дубровський. Відповідні зміни до законодавства були внесені у грудні 2023 року.

"Звільнення від податку на час воєнного стану і пів року після стосується підприємців, установ всіх форм власності, які почали встановлювати генератори після 24 лютого. Ми розуміємо, що це вимушений крок, спричинений російськими обстрілами", - сказав він.

До повномасштабного вторгнення підприємства, діяльність яких спричиняє забруднення повітря, мали звернутися через Центр адміністративних послуг або онлайн-платформу "Дія" до обласного департаменту екології і отримати відповідний дозвіл. Крім того, мали сплачувати податок за забруднення повітря. Від початку повномасштабного вторгнення підприємства та установи повідомляли про встановлення генераторів декларативно, у звітах про діяльність.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама