Суспільство

Переправляли чоловіків за кордон: на Кіровоградщині членам злочинної організації оголосили підозру

. 796

Членам злочинної організації, яка займалася незаконним переправленням українців, які підпадають мобілізації, за кордон, оголосили про підозру.

sud

 

Як повідомляє управління Служби безпеки в Кіровоградській області, членів злочинної схеми було викрито у листопаді минулого року. Вони налагодили механізм незаконного перетину кордону для людей, які підпадають під мобілізацію під час воєнного стану – як до європейських країн, так і до тимчасово окупованих територій України, до країнок-агресорок Росії та Білорусі.

За свої «послуги» група просила від 2,5 до 8 тисяч доларів.

«Викрито протиправну діяльність 10 членів ієрархічного об’єднання з чітко визначеними ролями (організатори, адміністратори, диспетчери, кур’єри, водії тощо), які протягом тривалого часу здійснювали незаконне переправлення осіб призовного віку», – повідомляють в СБУ.

Співробітники СБУ затримали у Львові кур’єра цього угрупування під час отримання 12 000 доларів за вивезення двох людей, які підлягають мобілізації, до країни Євросоюзу.

Також СБУ затримала п’ятьох людей, яких підозрюють у створенні і керуванні цією злочинною організацією.

Нагадаємо, що в Україні посадовцям, суддям, прокурорам та «заброньованим» на час мобілізації працівникам дозволили перетинати кордон виключно у випадку службового відрядження.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама