Суспільство

Крутіше ніж Міноборони? За якою ціною закуповували яйця на Кіровоградщині

 Автор: Анастасія Дзюбак. 9676

 Добровеличківська лікарня "закупила" яйця по 60 гривень за штуку, але обіцяють виправити помилку.

Depositphotos 43929587 S

У той час як нині перевіряють ситуацію із закупілями від Міноборони, де яйця нібито закупили по 17 гривень за штуку, оскільки закуповували їх не штуками, а кілограмами, "Гречка" вирішила перевірити ціни на закупівлі яєць в області опубліковані на Prozorro.

Більшість резидентів області через держзакупівлі закуповують яйця за 6-8 гривень за штуку.

Але цікавою виявилась закупівля від Добровеличківської лікарні, де закупили 1000 яєць за 60 000 гривень, тобто по 60 гривень за штуку.

Іформацію про закупівлю оприлюднили 3 січня. 

Закупівлю здійснили у ФОП Вашко О.П., який за даними аналітичної системи Youcontrol, традиційно роками постачає лікарні продукти. Самого договору у системі закупівель не прикріпили.

Це не єдиний договір на продукти заключений з ним цього року, проте по інших закупівлях розбіжностей у цінах не помітили.

23 січня журналістка звернулась за коментарем до відповідального за закупівлю - Володимира Гирука. Він пояснив, що сталась помилка. Мовляв, оцінюючи ціни на яйця він відвідав магазини, де йому вказували ціну 60 гривень за десяток і тому пишучи у закупівлі "1000 штук" він мав на увазі тисячу десятків яєць. Він підтвердив, що така саме кількість вказана і в договорі, який підписали із постачальником, проте пообіцяв протягом кількох днів укласти додаткову угоду із оновленими цінами та надати її виданню.

24 січня із підприємцем підписали нову угоду, уже з правильними цінами, де вартість штуки - 6 гривень. Копію угоди надали "Гречці".

 

Поширюйте

Коментуйте