Суспільство

У Добровеличківці колишню будівлю центру соцобслуговування готові продати за 518 гривень

 Автор: Ірина Зайцева. 2176

На завтра, 26 січня, призначено приватизаційний аукціон з продажу двоповерхового адміністративного приміщення в Добровеличківці площею майже 180 квадратних метрів.

 

156443

За інформацією фонду держмайна України, об’єкт приватизації являє собою двоповерхове адміністративне приміщення загальною площею 175,4 квадратних метри. Стіни – цегляні, проте без системи опалення, водопостачання та водовідведення. Будівля наразі не використовується та потребує капітального ремонту.

Земельна ділянка під об’єктом приватизації не сформована.
Локація – Кіровоградська область, Новоукраїнський (Добровеличківський) район, смт Добровеличківка, вул. Центральна, 113.

"Зараз приміщення йде з аукіону 10% знижкою. Стартова ціна складає – 518,19 грн (без урахування ПДВ), далі в форматі аукціону проходитиме продаж будівлі. Термін подання заявок спливає сьогодні, вже завтра відбудеться аукціон. Співпрацювати треба з майданчиками", - прокоментували Гречці в фонді держмайна України в Кіровоградській області.

 Стосовно даних 2018 року, приміщення належало Держаудитслужбі, там було централізоване електропостачання та опалення, водопостачання та водовідведення з задовільним технічнис станом. Станом на 2021 році там розміщувався територіальний центр соціального обслуговування.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте