Суспільство

Частину укриттів у Кропивницькому повернули у власність міста

 Автор: Ірина Требунських. 1783

Чотири укриття найвищого класу захисту вже повернули у власність міста, ще по двом наразі готують документи.

krittya

 

Як повідомили у Кропивницькій міській раді, що у комунальну власність повернули укриття у селищі Гірничому та по вулиці Віктора Чміленка 19/26. Таке рішення ухвалили через численні скарги містян на неналежне утримання цих сховищ власниками та те, що приміщення не підготовленні дл прихистку людей у разі ракетних обстрілів.

Наразі міська влада готує рішення щодо прийняття на баланс ще двох укриттів, які розташовані на території «Друкмашу». Як пояснив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Сергій Коваленко, інформація про те, що ці укриття є державною власністю, відсутня. Тому визначити, на чиєму балансі мають бути ці два сховища, має міський відділ з питань НС.

«Передача укриттів до власності громади дозволить міській владі забезпечити навести в них в них лад та надати кропивничанам можливість скористатися їх надійним захистом», – пояснили у міськраді.

ukruttya Kropivnitsky

Фото: Кропивницька міська рада

Раніше «Гречка» повідомляла, що Кіровоградська обласна прокуратура через суд хотіла зобов'язати «Дніпро-Кіровоград» облаштувати укриття на об'єкті підприємства у Світловодську

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте