Суспільство

Російські хакери намагались отримати доступ до відеокамер багатоповерхівок - СБУ

 Автор: Ірина Зайцева. 1238

В Україні фахівці кібербезпеки нейтралізували хакерську атаку з боку рф на електронні системи житлової інфраструктури у одному із прикордонних регіонів країни.

 

nevidomyj

Як зазначили в пресслужбі СБУ, через Wi-Fi мережу багатоповехівок хакери дистанційно намагались підключитись до системи відеоспостереження щоби дізнаватись інформацію в місті. Відомо, що хакери цікавились адресами проживання українських правоохоронців та можливого пересування військової техніки.

Працівники служби безпеки викрили спроби підривної діяльності окупантів. Встановили, що до цього причетне підконтрольне спецслужбам рф хакерське угруповання, яке займається зламами електронних систем інфраструктурних об’єктів.

Наразі СБУ планує відкрити кримінальне провадження за статтею 361 Кримінального кодексу України. Відомство встановлює всі обставини злочину задля притягнення винних до відповідальності.

Нещодавно у будинкових чатах Кропивницького почали з’являтися повідомлення, що начебто «від завтрашнього дня всі дзвінки і повідомлення записуються» українськими спецслужбами.

 

Як "Гречка" раніше повдомляла, протягом минулого року служба безпеки України виявила 86 колаборантів на Кіровоградщині. Двох жінок  судді оригінально покарали умовно через те, що вони через заборонену в Україні соціальну мережу "Однокласники" поширювали низку дописів та відео, виправдовуючи дії рф.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте