Суспільство

"Дніпро-Кіровоград" хоче закупити автозапчастин на 4 мільйони (ОНОВЛЕНО)

 Автор: Таміла Делюрман. 1713

 "Дніпро-Кіровоград" планує закупити запчастини для автівок на майже 4 мільйони гривень.

 

 

avtozap4astyny

Фото умовне

Інформацію про тендер оприлюднили у системі ProZorro.

Мова йде про 1068 запчастин для вантажівок та легковиків іноземного виробництва. За них підприємство готове віддати 3 841 922 гривень.

Оголосили тендер 27 січня. Подача заявок від постачальників триватиме до 8 лютого. Поставити відповідні запчастини переможець аукціону повинен буде до 31 грудня 2023 року.

Станом на 28 січня жодної заявки ще не надійшло.

Оновлено:

Як пояснив  "Гречці" очільник  "Дніпро-Кіровоград" Олександр Пісний, фактично мова йде про аукціон задля вибору постачальника запчастин. У переліку дійсно 1068 найменувань для автомобілів іноземного виробництва, які є на балансі п'ятьох водоканалів області.

 

Якщо знайдеться підприємство чи організація, яка потенційно зможе задовільнити потреби підприємства у цих запчастинах, то з нею укладуть угоду. Якщо протягом року виходить з ладу якійсь автотранспортний засіб, то підприємство, яке виграло тендер, постачає комплектуючі, що потрібні для ремонту. За підсумками року мова йде про набагато менші суми, ніж вказано у конкурсній пропозиціі.

"Зокрема у 2022 році підприємство оголосило тендер на 2575000 гривень. Реально знадобилися і були закуплені запчастини на 28995 гривень (1.13%) від загальної суми тендера. Тобто мова йде про стандартну процедуру обрання постачальника запчастин, який здатен запропонувати найнижчу ціну на широкий асортимент товарів протягом всього року", - акцентував Олександр Пісний.

 

Нагадаємо, "Дніпро-Кіровоград" планує модернізувати автопарк. Для прикладу, ЗІЛа хочуть відремонтувати за 680 тисяч гривень.

Також "Гречка" розповідала, що  у "Дніпро-Кіровоград" працівники СБУ шукали документи по закупівлях екскаватора "Catterpillar" та автівки "IVECO". За версією слідства, транспорт закупили за завищеною ціною.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте