Суспільство

Дві лікарні Кіровоградщини замовляють їжу для пацієнтів у кафе

 Автор: Анастасія Дзюбак. 4550

В Україні близько пів тисячі лікарень прийшли на кейтерингові послуги, тобто не не готують їжу для пацієнтів самостійно, а замовляють у підрядників. На Кіровогрдщині таких заклади два.

jiza

Як розповіла "Гречці" Тетяна Коваль, очільниця громадської організації “Академія харчування пацієнтів”, загалом лікарні можуть замовляти їжу у закладів харчування, або здати свої харчоблоки в оренду ( так вчинили 20% із близько 500 медзакладів по країні).

У Кіровоградській облсті можливістю замовляти їжу для пацієнтів скористались обласний наркологічний диспансер та Новоархангельська багатопрофільна лікарня.

Інформацію про закупи також публікують на Prozorro. Так, наркодиспансер заплатив за харчування пацієнтів у 2022 році 1,2 мільйони гривень. У підписаному з підприємцем договорі є навіть перелік страв, які отримають пацієнти та їх склад.

У Новоархангельську у 2022 році кейтеринг замовляють у ФОП Томак Світлани Федорівни ( вона є власницею місцевого бару "Спокуса"). Вона ж годуватиме пацієнтів і цьогоріч: у січня з нею заключили договір на 1 642 500 грн. Вартість одного дня харчування паціє нта 90 гривень.

Більше про харчування пацієнтів у лікарнях області читайте тут.

Поширюйте

Коментуйте