Суспільство

На Кіровоградщині стартувала "Школа екоактивізму"

 Автор: Ірина Зайцева. 739

На Кіровоградщині 21 та 22 січня в Олександрійський та Знам’янській громадах пройшла лекція від “Школи екоактивізму”. Тренінг провела лідерка екоруху країни «Let’s do it Ukraine» Юлія Мархель.

Depositphotos 6704345 S

До навчання долучились молодь з Кіровоградської, Донецької, Харківської, Херсонської та Луганської областей. Організатори школи, крім екологічної просвіти, хочуть сприяти інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громади, в яких вони проживають.

На учасниць та учасників школи попереду ще 6 тренінгів про екологічні аспекти та впровадження змін в громадах та якими інструментами користуватися. Навесні команда громадської організації “Нова Дружківка” разом з випускниками та випускницями школи планують організувати та провести плоггінг (фітнес рух).

Керівництво проєкту сподівається, що опісля навчання з'явиться молодіжна екоспільнота, яка впливатиме на екологічну розбудову України.

Проєкт «Школа екоактивізму» реалізується в рамках Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом «Відродження» за фінансування Швеції.

Поширюйте

Коментуйте