Суспільство

Розтрата бюджету? Розслідують закупівлю харчів для шкіл Світловодська

 Автор: Ірина Зайцева. 1034

У Світловодську розпочали розслідування закупівель міського відділу освіти.

 

har4uvannjaschool

Слідчий суддя Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області продовжив строк досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення.

Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень.

В обгрунтуванні клопотання вказано, що за результатами вивчення звернення громадської ради при виконавчому комітеті Світловодської міськради та інформації з єдиної системи «Prozorro»  встановлено, що управлінням освіти Світловодської міськради протягом 2021 року укладено договори щодо поставки продуктів та організації харчування в школах Світловодської громади.

Слідство виявило не виконання всіх умов, що призвело до розтрати бюджетних коштів. Це вважається кримінальним правопорушенням частини 5 статті 12 Кримінального кодексу України. Наразі по цьому кримінальному провадженню не проводили слідчі дії.

Суд продовжив строк досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 191 Кримінального Кодексу України до 15 червня 2023 року задля проведення необхідних процесуальних дій. Ухвала оскарженню не підлягає.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте