Суспільство

Двоє журналісток «Гречки» перемогли у національному конкурсі «Інформаційна передова»

 Автор: Ірина Требунських. 1237

Два авторських матеріали журналісток інформаційного порталу «Гречки» здобули призові місця у конкурсі «Інформаційна передова». Організатором конкурсу є Національна спілка журналістів України.

Konkors NSJU

 

Національна спілка журналістів України 31 січня оголосила переможців творчого конкурсу «Інформаційна передова-2022».

«Результати конкурсу продемонстрували, що журналісти гідно відстоюють свої позиції на інформаційній передовій, доносячи до світової аудиторії правду про події в Україні, та при цьому демонструють неабиякий рівень професіоналізму і дотримання високих журналістських стандартів», – зазначив під час нагородження голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Перше місце у номінації «Краща журналістська робота» здобула редакторка «Гречки» Анастасія Дзюбак з матеріалом про вимушених переселенців з Луганщини, які наразі живуть у Кропивницькому та зібрали команду для приготування сухих супів і борщів на фронт. Матеріал має назву «Повернутися в Антрацит. Переселенці готують суп “Байрактар” у “кулінарних військах” і мріють повернутися додому».

Журналістка «Гречки» Ірина Требунських здобула друге місце у номінації «Міжнародна солідарність» з розповіддю про родину кропивничан, які через повномасштабне вторгнення були вимушені виїхати до Естонії і про те, як в Таллінні організували навчання для школярів з України. Матеріал має назву «Батьківський чат у Таллінні: як в Естонії вчать українських школярів».

 

Поширюйте

Коментуйте