Суспільство

За репости в "Однокласниках" мешканець Кіровоградщини отримав умовне покарання

 Автор: Ірина Зайцева. 2532

На Кіровоградщині Олександрійський міськрайонний суд визнав виннним чоловіка, який виправдовував агресію Росії.

nevidomyj

Як зазначили "Наші гроші", вирок суду оприлюднили у Реєстрі судових рішень 17 січня.

Уродженець Олександрійського району, громадянин України з вищою освітою, неодружений починаючи з квітня 2022 року зробив низку репостів з проросійських пабліків. До прикладу, в забороненій в Україні соцмережі «Однокласники» він поширив допис з текстом «В Одессе, в гостинице попытались разместиться наёмники, прибывшие звевать на стороне бывшей Украины. Результат стандартный, как на Яворовском полигоне. Прилетела ракета и произошла демилитаризация боевиков. Не первый раз такое происходит и не второй. Но долбоёбов это стойко ни чему не учит. Никто и никак не сможет помешать ликвидации бандеровской мрази и террористического псевдо государства «украина». Это произойдет в любом случае».

Також він зробив репост з групи «Антимайдан и нас 937000, с нами Правда и Бог!» з текстом «Ракетный удар по гостинице Grande Pettine в Одессе, где размещались иностранные наёмники».

Згідно експертних висновків, обвинувачений вчинив злочин, передбачений частиною 2 статті 436-2 Кримінального кодексу України. 21 вересня 2022 року слідство уклало з ним угоду про визнання винуватості, згідно з якою він погодився на позбавлення волі на чотири роки з іспитовим строком.

Суд затвердив угоду та визначив іспитовий строк на два роки.

Як "Гречка" раніше писала, на Кіровоградщині Голованівський та Гайворонський суди покарали умовно двох жінок, які через заборонену в Україні соціальну мережу "Однокласники" поширювали низку дописів та відео, виправдовуючи дії рф.

Поширюйте

Коментуйте