Ліцензію Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки анульовано. Доля студентів - під питанням

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1208

Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки за порушення Ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти втратив ліцензію. Таке рішення оприлюднив офіційний сайт Державної інспекції навчальних закладів України.

 У діяльності вищого навчального закладу знайдено порушення. Зокрема, статут інституту не оновлювався вже протягом 9 років, студентів на кафедрах у середньому в 4 рази менше, ніж того вимагають правила. Наприклад, на факультеті дизайну навчаються усього декілька десятків осіб, тоді як за правилами їх кількість повинна бути не менше 200.
 
Часто співробітники без наукових ступенів і звань викладали лекції та керували дипломними роботами студентів. Причому, бувало, що кількість дипломників на одного керівника була значно перевищена: деякі викладачі «встигали» керувати аж двадцятьма-тридцятьма студентами при нормі не більше вісьми осіб.
 
Про освіту, яку отримували студенти, красномовно говорить і той факт, що на частині дисциплін і спеціальностей не було затверджених навчальних програм.
 
Тим часом студенти готуються до складання зимової сесії, але замість того, щоб сконцентруватися на підготовці, переймаються власним майбутнім.  Їхні батьки побоюються, що всі попередні роки навчання будуть перекреслені, і після розформування вишу молоді доведеться починати все спочатку.

Вікторія Олійник

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # мурзилка 06.12.2013, 16:40
Яка країна - такі в ній і виші.
Цитата
 
 
0 # NATALKA 06.12.2013, 15:26
Цитую Богдан Демяненко:
Зайшов на їхній сайт. Ох сміявся:
КИРУЭ осуществляет учебный процесс применяя новейшие технологии образования с использованием опыта аналогичных высших учебных заведений Чехии, Польши, Германии, Великобритании, Болгарии, США.
А студентів таки шкода - мало хто розуміє у 18 років, що таке справжня освіта і в яку халепу вони портрапили обираючи "освіту по-кіровоградськи"

Страшно в наше время оказаться в такой ситуации. Студентами и родителями студентов, выброшены на ветер огромные суммы денег. Наживаются на людях как хотят. Можно только надеяться, что ректор и его команда подпортят на будущее свою репутацию.
Цитата
 
 
0 # Gurwynnyk 06.12.2013, 14:05
Не так давно у Фейсбуці поширювалося грузинського фото комп’ютерного класу, оснащеного за останнім словом техніки, якесь містечко типу нашого Комсомольска. учні сидять за білими ергономічними партами, перед ними – найсучасніші сенсорні монітори, відео- та аудіосистеми, які дозволяють проводити інтерактивні заняття. І в маленькій Грузії це все впроваджується просто по селах. А у нас такі ось «виши» з «професорамі борщєй»! Тут просто гірко стає за Україну: «За державу обидно!»
Цитата
 
 
0 # Богдан Демяненко 06.12.2013, 13:43
Зайшов на їхній сайт. Ох сміявся:
КИРУЭ осуществляет учебный процесс применяя новейшие технологии образования с использованием опыта аналогичных высших учебных заведений Чехии, Польши, Германии, Великобритании, Болгарии, США.
А студентів таки шкода - мало хто розуміє у 18 років, що таке справжня освіта і в яку халепу вони портрапили обираючи "освіту по-кіровоградсь ки"
Цитата
 
 
0 # Lidia 06.12.2013, 12:17
если универ готовит никому не нужных специалистов, то это и есть неэффективный вуз и он должен быть закрыт, потому что зачем готовить людей, которые не найдут своего места на рынке труда? Они вот, хотя бы изучали – нужны в Кировограде все эти «менеджеры» и «дизайнеры». А на Украине в целом? Судя по тому, что не составили за 10 лет учебные программы даже – вряд ли)
Цитата
 
 
0 # Сергей Пе 06.12.2013, 12:16
Цитую Сергей Пе:
Студентам урок. за деньги знаний не купишь! При Союзе в Кировограде было три вуза – сейчас штук 12. Зачем столько? Деньги доить с населения, а качество нулевое. Разогнать эти шарашкины конторы к чертям собачим !

Пять лет байдыки били с такими-то преподами. И ректором, который в носу ковырялся вместо того, чтобы статут переписать. А куда они потом устроятся, студенты эти? Денежки закидывают, а потом все равно – рекламу пластиковых дверей на рынок раздавать.
Цитата
 
 
+1 # Сергей Пе 05.12.2013, 17:36
Студентам урок. за деньги знаний не купишь! При Союзе в Кировограде было три вуза – сейчас штук 12. Зачем столько? Деньги доить с населения, а качество нулевое. Разогнать эти шарашкины конторы к чертям собачим !
Цитата
 
 
+1 # Savanfor 05.12.2013, 14:32
А чем думали батьки, когда отдавали детей в откровенную шаражку? Все понимали, что знаний там ребенок никаких не получит, а диплом при своевременной оплате дадут обязательно... Правильно что закрыли
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити