Суспільство

Премії та зарплати військовим: що зміниться 1 лютого

 Автор: Ірина Зайцева. 4073

З 1 лютого для військових, які перебувають в тилу та не виконують бойових завдань змінюються умови надання пільг. Водночас, військовим планують підняти зарплатню.

 

zahusnuk copy

Як зазначили на сайті Міноборони України, рішення змінити підхід до нарахування додаткової премії стосуватиметься тилових підрозділів та тих військовослужбовців, які перебувають поза зоною бойових дій. 

Наразі виплати безпосередньо залежать від того, на якій території перебувають бійці, складності та специфіки виконання бойових завдань. Порядок виплат додаткової премії військовослужбовцям Сил оборони України та співробітникам МВС змінюється з 1 лютого 2023 року. 

Бойові виплати у розмірі 100 тисяч гривень на місяць зберігаються для бійців, які воюють на передовій та сімей полонених і зниклих безвісти.

Зміни стосуються винятково військовослужбовців та співробітників МВС, які перебувають поза зоною бойових дій у різних регіонах України, строковиків та курсантів, офіцерів управлінь та штабів.

Наразі усі українські військовослужбовці у різних регіонах України отримують додаткову фіксовану премію у розмірі 30 тисяч гривень. Це стосується і тих бійців, які виконують завдання в районі бойових дій, але не беруть безпосередню участі в боях з противником.

Відсьогодні, 1 лютого, планують підвищити зарплатню, щоб рівень ЗСУ, Нацгвардії та Держприкордонслужби України становив не менше ніж 20 100 гривень, а для рядових та начальників ДСНС та поліцейських Нацполіції України на рівні не менше ніж 17 000 гривень.

Відповідно, військовослужбовці, в залежності від специфіки завдань та місця свого перебування, будуть отримувати: 

  • Передова: зарплатня +100 тисяч гривень за бойові завдання;
  • Передова-тил, південь, північ: зарплатня +30 тисяч гривень виплати; 
  • Усі решта: зарплатня.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте