Суспільство

Пільги, статус та соцгарантії для військових: як отримати юридичну консультацію

 Автор: Ірина Зайцева. 863

Український ветеранський фонд Міністества ветеранів запустив онлайн-сервіс безкоштовних юридичних консультацій для ветеранів та членів їх родин.

 

zahusnuk copy copy

Як повідомляють організатори, проєкт реалізується спільно з Незалежною антикорупційною комісією за підтримки офісу Спеціального радника Великої Британії з питань оборони.

Ветерани та діючі військовосмлужбовці можуть отримати кваліфіковану допомогу від адвокатів та юристів стосовно пільг для ветеранів та членів їхніх родин, статусів та соціальних гарантій.

Консультації безкоштовні. Щоб отримати фахову допомогу, заявку слід оформити за посиланням.

 У формі потрібно вказати свій номер телефону та описати суть звернення. Подавати запит можна щодня та цілодобово. Консультації надаватимуться у робочі дні з 9:00 до 18:00. години.

“Юристи обробляють запити одразу після надходження, тому питання вирішується протягом дня. У разі розширеної відповіді спеціалісти можуть зателефонувати для уточнення та відповідь може бути протягом декількох діб”, — уточнює Наталія Калмикова, виконавча директорка Українського ветеранського фонду.

Також на сайті Українського ветеранського фонду у розділі “Юридичні консультації” є інформація для ветеранів, членів їх сімей та діючих військових. Ознайомитись з інформацією можна за посиланням.

 Нагадаємо, "Гречка" писала про премії та зарплати військовим: що зміниться 1 лютого.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте