Суспільство

Актори Олександрії вибороли гран-прі міжнародного конкурсу-фестивалю

 Автор: Ірина Зайцева. 897

Аматорський театр Палацу культури «Світлопільський» під керівництвом режисерки Тетяни Бессмольної з Олександрії виборов гран-прі міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв New Festival of arts у номінації театральне мистецтво.

328772040 717061286778019 691673864174875715 n

Як зазначили в Олександрійській міськраді, видатні українські діячі культури в складі журі, поставили найвищу оцінку виставі «Мир вашому дому» за творами Шолом-Алейхема.

Захід проходив дистанційно у Львові. За перемогу у фестивалі-конкурсі театр отримав кубок, а актори театру дипломи та медалі.

"Я неодноразово бачила виставу «Тев’є Молочник» у виконанні Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, і можу сказати, що олександрійський народний аматорський театр достойний великої сцени, бажаю народному аматорському театру палацу культури «Світлопільський» гастролей, спонсорів, овацій і всього, з чого складається магія театру і що радує режисера, акторів та глядачів", - зазначила директорка фестивалю, заслужений діячка мистецтва України Станіслава Котелянська.

Поширюйте

Коментуйте