Суспільство

Суд поновив розгляд справи, за якою з дорожників намагаються стягти 10 мільйонів

 Автор: Таміла Делюрман. 1207

У Кропивницькому суд вчергове поновив розгляд справи, за якою з дорожників хочуть стягнути понад 10 мільйонів гривень.

217973527 3055272251380014 2882045628615818031 n

Зазначимо, "Гречка" раніше повідомляла, що у липні 2021 року у державного підприємства автомобільних доріг правоохороннні органи провели обшуки. Такі дії проводилися в рамках розслідування справи про ймовірне розкрадання грошей на ремонтах автодоріг загального користування місцевого значення на території Кіровоградщини.

За версією слідства, розкрадання бюджетних грошей здійснювали, підробляючи документи та завищуючи фактичну вартість проведених робіт, проведення робіт з невідповідністю проектно-кошторисної документації та не у відповідності до державних будівельних норм. Слідство встановило, що сума завданих державі збитків становить понад 10 мільйонів гривень.

Суди по цій справі розпочалися ще у тому ж таки липні 2021 році. Проте, згідно ухвали у Єдиному державному реєстрі судових рішень, від 9 вересня 2021 року провадження по справі зупинили на період доки триватиме комплексна будівельно-технічна та дорожньо-технічна експертизи.

Проведення експертизи доручили Товариству з обмеженою відповідальністю "Агентство Судових Експертиз". У кінці грудня минулого року за клопотанням експерта "Агенства Судових Експертиз" провадження поновили для призначення чергового обстеження, необхідного для продовдження проведення експертиз.

Таке поновлення вже не перше, починаючи з 13 жовтня 2022 року експерт вже вчетверте подавав клопотання та отримував ухвалу про його задоволення. Обгрунтування всіх клопотань ідентичне - "призначення обстеження, необхідного для проведення судової будівельно-технічної експертизи."

Поширюйте

Коментуйте