Суспільство

Жителів чотирьох мікрорайонів Кропивницького просять зробити запас води

 Автор: Анастасія Дзюбак. 3807

 Жителі вулиць Жадова, Попова, Героїв Рятувальників, 101-ого мікрорайону просять зробити запас води.

 voda 4olovik

Як повідомив "Дніпро-Кіровоград" 3 лютого вранці на вулиці Юрія Коваленка трапився порив на магістральному трубопроводі діаметром понад пів метра. Через це жителі окремих будинків вже відчувають проблеми із тиском води.

"Зараз фахівці на місці обстежують порив і визначаються як його ліквідувати. Маємо вас попередити, що можливо для ліквідації аварії доведеться зупинити насосну станцію, яка постачає воду у спальні мікрорайони. Чи буде така потреба поки достеменно не відомо. Але якщо це станеться, у попередженнях не буде сенсу. Тож наберіть про всяк випадок трохи води. Мова йде лише про жителів спальних мікрорайонів. У решті районів міста з водою проблем не буде. Роботи сподіваємось завершаться протягом дня", - повідомили у водоканалі.

 Крім того, зауважили, що фахівці дійшли висновку, що без зупинки насосу аварію не ліквідувати. Тож у зв'язку з аварійно-ремонтними роботами по вул. Юрія Коваленка, 6а з 9:30 3 лютого обмежать водопостачання споживачів багатоповерхових будинків по вулицях Попова, Жадова, Пацаєва, Юрія Коваленка, Героїв України, А.Тамма, Волкова, №9 з корпусами, №11 з корпусами, №26-30 з корпусами, "101й мікрорайон", мікрорайон "Радист".

Відновити водопостачання обіцяють після завершення робіт.

Поширюйте

Коментуйте