Суспільство

Обіцяв евакуювати з Херсону: у Кропивницькому засудили шахрая

 Автор: Ірина Требунських. 1257

Суд визнав винним кропивничанина, який виманив обманом гроші у родини з Херсону, пообіцявши вивезти їх з міста під час російської окупації.

aresht zlo4unciya

 

За матеріалами слідства, опублікованих у Єдиному держреєстрі судових рішень, у квітні 2022 року, коли Херсон ще перебував під окупацією росіян, кропивничанин в одному з Telegram-каналів оголошення жінки з Херсону про евакуацію. Чоловік відгукнувся на оголошення і пообіцяв вивезти жінку з її родиною з окупації до Кривого Рогу.
При цьому кропивничанин вимагав передоплату за евакуацію, яку і не збирався робити. Таким чином він виманив у родини з Херсону 4000 гривень.

«Обвинувачений вину визнав і показав, що у квітні 2022 року у нього не було коштів, і влаштуватися на роботу він не міг. Йому написала потерпіла, і він їй відповів, що може допомогти з евакуацією. Отримавши кошти, він заблокував потерпілу. Вказав, що грошима розпорядився на власний розсуд», – йдеться у матеріалах справи.

Зазначається, що обвинувачений відшкодував родині заподіяну матеріальну шкоду.
Визнавши каяття кропивничанина та добровільне відшкодування завданого збитку пом’якшувальною обставиною, Ленінськи райсууд Кропивницького визнав чоловіка винним у шахрайстві. За це йому присудили три роки позбавлення волі з випробуванням строком на три роки.

Згідно з інформацією суду, цей кропивничанин вже мав до цього три судимості за крадіжки та угон автомобіля.

Раніше «Гречка» публікувала розповідь медсестри з Херсону про те, як містяни чинили спротив російській окупації.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте