Суспільство

На Кіровоградщині енергетики планують витратити понад 5,5 мільйона на доставку платіжок

 Автор: Таміла Делюрман. 1799

На Кіровоградщині енергопостачальна компанія планує витратити понад 5,5 мільйона гривень на послуги доставки платіжок абонентам. На їх друк передбачають майже 1,6 мільйона гривень.

rahunki svitlo

Фото умовне

Інформацію про тендер оприлюднили у системі Prozorro.

Загалом Кіровоградська енергопостачальна компанія (КОЕК) стосовно послуги доставки рахунків оголосила два тендери.

В одному вказано, що компанія хоче замовити послуг на 4 687 200 гривень, в іншому - 953 400 гривень.

Як пояснив "Гречці" відповідальний за оголошену закупівлю Ігор Мітькін, тендери оголосили окремо для кур'єрських послуг у містах і таких же послуг у селах та селищах. На доставку в містах області передбачено понад 950 тисяч гривень, по селах і селищах - майже 4,7 мільйона. Прицьому спеціаліст акцентував, що по містах логістика доставок значно легша, тому і вартість менша, із селами дещо складніше.

Крім того, він зауважив, що оголошуючи два тендери, створююється більше умов для конкурентності у закупівлях, аби більше ймовірних надавачів послуг змогли взяти участь.

Ще одна закупівля від КОЕК - друк персоналізованих рахунків для побутових споживачів. За це компанія готова заплатити 1 588 800 гривень.

Усі три тендери оголошені 6 лютого. Прийом пропозицій триватиме до 14 лютого.

Нагадаємо, компанія "Газорозподільчі мережі" планує надрукувати платіжок на понад 90 тисяч гривень та заплатити за послугу доставок цих платіжок - понад 3,6 мільйона гривень.

Поширюйте

Коментуйте