Суспільство

У Кропивницькому відхилили відвід судді по справі ДТП за участі прокурора

 Автор: Ірина Зайцева. 1465

Суддя Ленінського райсуду Кропивницького відхилив клопотання прокуратури щодо відводу судді цього ж суду Світлани Льон у справі прокурора Кіровоградської облпрокуратури, обвинуваченого у порушенні ПДР, що призвело до ушкодження потерпілого.

avaria1234 1

Як зазначають "Наші гроші", в ухвалі суду від 31 січня йде мова про те, що 3 травня 2022 року навпроти центрального входу до будівлі обласної прокуратури сталася ДТП за участі Mitsubishi Outlander та велосипедиста. За кермом автівки був прокурор цієї установи Ігор Васильків. Унаслідок зіткнення велосипедист 1966-го року народження отримав закритий перелом ноги.

7 вересня слідчі Державного бюро розслідувань оголосили Васильківу про підозру у порушенні правил безпеки дорожнього руху та у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження).

31 січня Ленінський райсуд розглянув клопотання обвинувачення про відвід судді по цій справі. Це вмотивовано тим, що слухання провадження суддею Світланою Льон не забезпечить повного та неупередженого судового розгляду, оскільки обвинувачений працював у прокуратурі Добровеличківського району та у Кіровоградській облпрокуратурі.

Наразі Васильків є прокурором відділу процесуального керівництва облпрокуратури та приймав участь у судовому розгляді клопотань та обвинувальних актів суддею Ленінського районного суду Льон.

Суд дійшов висновку, що доказів можливого упередженого ставлення головуючої судді немає та відхилив клопотання. В одній з ухвал по справі відомо, що потерпілий немає претензій до підозрюваного.

Поширюйте

Коментуйте