Суспільство

У Кропивницькому студента, який купив наркотики оштрафували на 17 тисяч

 Автор: Ірина Зайцева. 988

У Кропивницькому Ленінський районний суд визнав винним та оштрафував кропивничанина, який незаконно придбав наркотики.

suddi

Про це йдеться в вироку, який зареєстрований в єдиному рестрі судових рішень.

Так, 30 січня 2023 року суд розглянув кримінальне провадження, де обвинувачується кропивничанин, громадянин України, із середньо-спеціальною освітою, неодружений, який навчається на третьому курсі в Центральноукраїнському національному технічному університеті у вчиненні кримінального проступку, передбаченого частиною 1 статті 309 Кимінального Кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Судом встановлено, що кропивничанин незаконно придбав та зберігав психотропну речовину PVP. Студент за допомогою месенджера Telegram замовив наркотик, оплативши за нього 200 гривень. 26 січня 2022 року близько 18.40 години він отримав координати про місцезнаходження свого замовлення та забрав згорток по вулиці Шевченка.

З 19.58 по 20.15 годину по вулиці Віктора Чміленка провели огляд місця події, де виявили та вилучили прозорий безбарвний полімерний пакет із зіп-застібкою, в якому знаходилась порошкоподібна речовина світло-коричневого кольору, яка містила заборонену психотропну речовину PVP.

Кропивничанин повністю визнав свою вину та розкаявся.

Суд визнав винним студента у вчиненні кримінального правопорушення та призначив покарання у вигляді стягнення штрафу в розмірі 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 тисяч гривень.

Поширюйте

Коментуйте