Суспільство

Вуличне освітлення у Кропивницькому: коли вмикатимуть та скільки споживатиме електрики

 Автор: Таміла Делюрман. 2344

У Кропивницькому вуличне освітлення поступово відновлюється на усій території міста. Працюватимуть ліхтарі щовечора орієнтовно протягом шести годин.

lihtari

За словами заступника міського голови Олександра Мосіна, у понеділок, 6 лютого, його увімкнули в тестовому режимі. А від сьогоднішнього дня вуличні ліхтарі працюватимуть орієнтовно з 17:20 до початку комендантської години – 23:00, інформує пресслужба міськради.

"Ситуація з електропостачанням наразі дозволяє це зробити. Відтепер у темну пору доби на міських вулицях буде краще видно і, відповідно, стане безпечніше. Особливо в пікові години, коли люди повертаються з роботи додому. Очікуємо, що включення зовнішнього освітлення суттєво зменшить також кількість аварій і транспортних пригод на дорогах міста", - зауважив Олександр Мосін.

При цьому директор КП "Міськсвітло" Дмитро Тоток пояснив, що вуличні ліхтарі не несуть великого навантаження на енергосистему. В мережах зовнішнього освітлення використовуються надзвичайно економні лампи. При включені всієї міської системи використовується лише 100 кВт на годину.

"Такої кількості електроенергії не вистачить для енергозабезпечення навіть одної багатоповерхівки. Тож відновлення зовнішнього освітлення і відмова від графіків відключень – речі не сумісні за технічними характеристиками", - пояснив очільник підприємства, реагуючи на реакцію деяких містян, які висловили невдоволення відновленням вуличного освітлення і запропонували краще відмінити графіки для житлових будинків.

Поширюйте

Коментуйте