Суспільство

Рецидив: лікаря з Кіровоградщини вдруге затримали на хабарі

 Автор: Таміла Делюрман. 9947

 У Кропивницькому на отриманні хабара у 1000 доларів затримали головного лікаря Новомиргородської лікарні. Сьогодні, 9 лютого, суд обрав йому запобіжний захід.

 likar habar

Як повідомив у своєму Telegram-каналі активіст Андрій Лаврусь, мова йде про Олександра Галайду, який 5 років тому вже фігурував у справі по хабарництву.Сума хабара тоді була 1000 доларів. А сам Галайда займав посаду голови військово-лікарської комісії поліклініки Нацполіції.

Тоді 2018 року Кіровський районний суд затвердив угоду між Галайдою та прокурором, в якій він визнав себе винним у скоєнні кримінального злочину за статтею зловживання впливом. Покарали Галайду штрафом у 25 тисяч гривень. Сума менша за хабар.

З 2021 року Олександр Галайда був призначений головним лікарем Новомиргородської міської лікарні.

 Як повідомили у Ленінському суді, сьогодні лікарю обрали запобіжний захід.

Суд він чекатиме під нічним домашнім арештом.

За версією слідства, військовослужбовцю, який отримав поранення під час війни, і в результаті отримав третю групу інвалідності на один рік, хоча відповідно до медичних експертиз він підпадає під другу групу інвалідності пожиттєво.

У свою чергу, підозрюваний перебуваючи на посаді генерального директора лікарні, пообіцяв вирішити питання, щодо оформлення пожиттєвої групи інвалідностіу відповідних територіальних відділеннях медико-соціальних експертиз за хабар у 5000 доларів США.

Нагадаємо, відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте