Суспільство

Дороги, ліфти і не тільки: як у Кропивницькому порядкуватимуть у 2023 році

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1403

 Сьогодні, 9 лютого, депутати Кропивницької міської ради внесли зміни до Комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства та безпеки дорожнього руху. Загалом цього року на розвитой житлово-комунального господарства передбачили 354 мільйони гривень. На які саме потреби сфери ЖКГ витратять гроші із міського бюджету 2023?

 

groshi1

Як повідомили у пресслужбі міськради, на капітальний ремонт доріг, вулиць і провулків у Кропивницькому передбачено 10 мільйонів гривень, ще два мільйони виділять на ремонт тротуарів. Передусім, йдеться про коригування проєктно-кошторисної документації та ремонтні роботи на вулицях Василя Нікітіна, Сергія Сєнчева, Богдана Хмельницького та Вокзальній.

Програма відновлення тротуарів розпочнеться з їх ремонту по вулиці Шевченка від Великої Перспективної до Тарковського.

Передбачається реконструкція світлофорів із забезпеченням їх автономними джерелами живлення. На це передбачено 1,224 мільйона гривень.

Ще 2,5 мільйона гривень заклали на капітальний ремонт покрівель житлових будинків, але в умовах воєнного стану такі роботи можна бути виконувати тільки на аварійних дахах.

А от капітальний ремонт ліфтів у багатоповерхівках – це безпека громадян, на їх виконання заплановано 12,84 мільйона гривень.

Левова частка бюджету профільної програми буде використана на економічну підтримку стабільної роботи КП «Теплоенергетик». Підприємству виділять складе 81,6 мільйона гривень, ще 51,5 мільйона гривень буде використано на погашення заборгованості за енергоносії за договорами реструктуризації.

Також очікують субвенцію з держбюджету на покриття різниці в тарифах за тепло на суму 263,1 мільйона гривень.

На облаштування алеї почесних поховань на Рівнянському та Далекосхідному кладовищах у програмі заклали 18,6 мільйона гривень. Передбачається реконструкція двох Алей почесних воїнських поховань на Рівнянському та Далекосхідному кладовищах.

 

Поширюйте

Коментуйте