Суспільство

Майже 85 тисяч на освіту та 12 мільйонів правоохоронцям: у Кропивницькому змінили бюджет

 Автор: Таміла Делюрман. 1746

Кропивницький отримав на освіту додаткову державну субвенцію у сумі майже 85 тисяч гривень. А з бюджету громади направлять понад 12 мільйонів правоохоронні органи та військові частини.

budzet

Відповідні зміни до бюджету погодили депутати міськради під час сьогоднішньої сесії, інформує пресслужба міськради.

Як повідомила начальниця фінансового управління міськради Любов Бочкова, гроші направлять на оплату праці педагогічним працівникам шкіл та на підтримку людей з особливими освітніми потребами.

Залишок грошей з дотації з держбюджету, що склався станом на 1 січня року у сумі 143,9 тисяч гривень направлять на компенсацію комунальним закладам, в яких живуть переселенці, витрат на оплату енергоносіїв.

Крім того, вже із бюджету громади надали субвенція державному бюджету у сумі 12,2 мільйона гривень для Головного управління національної поліції в Кіровоградській області, управління Служби безпеки України в Кіровоградській області та військової частини.

Зазначимо, сьогодні, 9 лютого, депутати Кропивницької міської ради внесли зміни до Комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства та безпеки дорожнього руху. Загалом цього року на розвитой житлово-комунального господарства передбачили 354 мільйони гривень. На які саме потреби сфери ЖКГ витратять гроші із міського бюджету 2023?

Нагадаємо, у Кропивницькому на медицину виділили додаткові 30 мільйонів гривень. Їх направлять на ремонти та будівництво у кількох лікарнях.

Поширюйте

Коментуйте