Суспільство

У керівників та підрозділах "Дніпро-Кіровоград" відбулись обшуки: ведуть два розслідування

 Автор: Анастасія Дзюбак. 6236

 

Сьогодні, 14 лютого, слідчі поліції у супроводі представників СБУ вкотре і з того ж самого приводу - придбання екскаватора для Смолінського водоканалу та канало-промивного мулососу прийшли з обшуками додому до в.о. генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Олександра Пісного та радника з питань енергоефективності Сергія Кареліна.

 

dnipro kirovograd1

Про це повідомили на офіційній сторінці "Дніпро-Кіровоград".

За повідомленням підприємства, правоохоронці шукали «чорну бухгалтерію» щодо покупки обладнання.

"Чекати на адвоката відмовилися - очільнику ОКВП «Дніпро-Кіровоград» вибили двері в квартиру та вилучили телефон. Так само вилучили телефон і в його радника - Сергія Кареліна", - повідомили на підприємстів.

Також на усіх об’єктах ОКВП «Дніпро-Кіровоград» пройшли обшуки по іншому кримінальному провадженню від 6 грудня 2022 року за ведення господарської діяльності з 2020 року. Нагадаємо, в.о. гендиректором підприємства Олександр Пісний призначений з 29 грудня 2021 року. До цього ОКВП очолював Роман Ілик, який зараз керує водоканалом у Житомирі.

Мова йде про придбання реагентів, необхідних для очищення води, які за версією слідства, були закуплені за кошти обласного бюджету і не доїхали до підприємства.

"Гречка" звернулась за коментарем до речниці СБУ у Кіровоградській області Юлії Ткач. Вона підтвердила, що обшуки дійсно відбулись, інші деталі є таємницею слідства. Наразі триває досудове розслідування.

 

Поширюйте

Коментуйте