Суспільство

У Кропивницькому школярі шиють подушки для захисників

 Автор: Анастасія Дзюбак. 1215

Школярі міжшкільного ресурсного центру № 1, що у Кропивницькому, на уроках праці шиють подушки, сушать сухарі з хліба, вирізають маленькі сувеніри-обереги з дерева і передають захисникам на передову.

331503017 5961317080629999 373554658631351802 n

Про це повідомляє пресслужба міськради.

- Як-тільки діти вийшли на офлайн навчання, ми й розпочали цей волонтерський проєкт. За навчальним планом вони встигають відшити одну подушку для себе, а другу — для військових. Подушки ці маленькі, щоб вміщалися в спальний мішок. Ми розуміємо, що ці подушки можна назвати одноразовими, бо їх часто залишають на позиціях, з іншими речами зі зрозумілих причин. Ми це пояснюємо і дітям, і коли говоримо, що одну подушку ви зробите для себе , а другу для ЗСУ, то вони самі пропонують забирати обидві. Діти дуже хочуть бути залученими і допомагати нашим захисникам, - розповідає директорка центру Олена Горобець.

З матеріалами для подушок і хліб для сухарів дають волонтери. Інше необхідне для роботи купують школярі та їх батьки. Накриклад, учні гімназії “Ерудит” зібрали і передали на закупівлю тканини для термобілизни 850 грн.

Все, що учні виготовляютьт для військових, далі передають на волонтерську організацію “Krop:hub”.

Поширюйте

Коментуйте