Суспільство

Звільнили 419 гектарів: Піщанобрідському ліцею скасувли договір на обробіток земель

 Автор: Таміла Делюрман. 1201

 На Кіровоградщині через суд скасували договір на обробіток землі, який уклали між собою Піщанобрідський професійний аграрний ліцей та підприємство "Агрогран".

zemlia groshi copy

Згідно інформації у Єдиному державному реєстрі судових рішень, мова йде про понад 419 гектарів земелі, які належать ліцею. Освітяни оголосили про тендер на обробіток цієї землі, де переможцем обрали ТОВ "Агрогран".

Проте під час перевірки фахівці Держаудитслужби знайшли порушення у проведенні тендеру. На основі цього Новоукраїнська окружна прокуратура подала позов до суду із вимогою визнати рішення тендерного комітету незаконним, а укладений договір недійсним.

Як повідомили у пресслужбі прокуратури області, прокурори довели незаконність дій тендерного комітету та зобов’язали сільгосппідприємство звільнити освітянські землі. Оціночна вартість цих земель - 95 мільйонів гривень.

Учора, 15 лютого, господарський суд Кіровоградської області задовольнив позовн та визнав недійсним договір про закупівлю робіт з обробітку земельних ділянок належних ліцею.

У ході судового розгляду земельні ділянки "Агрогран" звільнило добровільно.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте