Суспільство

"Ангели пам’яті": у Кропивницькому вшанували Героїв Небесної сотні (ФОТО)

 Автор: Ірина Зайцева. 1299

 Cьогодні, 20 лютого, у Кропивницькому вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Поклали квіти, поставили лампадки, відслужили літію та долучились до всесвітньої тихої акції «Ангели пам’яті».

4mil1

Розпочався захід з покладання квітів та встановлення лампадок до пам`ятної дошки Вікторові Чміленку, герою Небесної сотні, який загинув від кулі снайпера 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській  у Києві. Далі на площі Героїв Майдану архієпископ Кропивницький і Голованівський ПЦУ Марк спільно з представниками інших конфесій провели літію за загиблими героями.

4mil3

У своїй промові архієпископ подякував всім, хто зупинив спробу захоплення України у 2013 - 2014 роках, та продовжує боронити нашу землю на фронті.

4mil5

- Сьогодні ми маємо подякувати тим, хто був учасником Революції Гідності, тим, хто знайшов у собі сили вийти і зупинити спробу узурпувати владу і підкорити український народ російській владі. Бо саме це було спробою з робити українців схожих до росіян - рабів за своїми поглядами та світоглядом, які не претендують ні на що, окрім умовних хліба і видовищ, - сказав архієпископ Марк. -  Прошу вас не забувати, що свобода - це велика цінність. І свободу треба здобувати з єдиною метою, щоб у цій свободі проявляти гідність людини, проявляти любов і служіння один одному. Хай Бог нас утверджує, береже нашу країну, воїнство і благославить наш український народ. 

4mil4

Після вшанування всіх полеглих у боротьбі за свободу України у 2013-1014 роках під час Революції Гідності, присутні розвішали на деревах, що були свідками подій Революції Гідності, паперових янголів. 

4mil74mil6

До пам`ятних заходів долучились голова обласної військової адміністрації, голова обласної ради, міські та обласні чиновники, представники силових структур та війська, студенти та пересічні громадяни.

4mil84mil9

Також, сьогодні о 17.00 на площі Героїв Майдану  відбудеться громадська акція з вшанування Героїв Небесної сотні, ініційована громадськістю. 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте