Суспільство

Кіровоградська обласна лікарня зекономила пів мільйона на закупівлі хліба

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2132

Кіровоградська обласна лікарня закупить хліб на 939 тисяч гривень, у той час як готова була заплатити 1,42 мільйон гривень. Зеконопити допоміг тендер.

hlib

Про це повідомляють "Наші гроші".

15 лютого лікарня уклала угоду, за якою протягом 2023 року підприємство ТОВ «Торговий дім «Київ хліб» зобов’язане постачати хліб узгодженими партіями щоденно о 7.00 год, окрім неділі.

Усього лікарня має отримати 21,5 тис кг хліба пшеничного на 645 тис грн (відповідно кілограм вартуватиме 30 грн), також 12,9 тис кг житньо-пшеничного хліба на 294,1 тис. грн (22,8 грн за кг).

Очікувана вартість закупівлі була 1,49 млн грн. До участі в тендері зголосилося чотири учасники, найбільша цінова пропозиція склала 1,42 млн грн. Відтак пропозиція «ТД Київ хліб» виявилася найбільш економічно обґрунтована і дешевшою на 547 тис грн.

Зазначимо, що у тендерних вимогах замовника немає якихось специфічних умов чи обмежень, які звужують потенційне коло учасників закупівлі, як це спостерігається, наприклад у техзавданні управління освіти Кропивницької міськради. Освітяни щорічно у харчових тендерах вимагають, аби у підрядника був склад у Кропивницькому чи в межах 30 км навколо обласного центру.

Обласна лікарня попросила стандартний набір що підтверджує якість товару документів та аналогічні угоди, укладені протягом останніх трьох років.

ТОВ «Торговий дім «Київ хліб» зареєстроване у Києві 2021 року. За даними аналітичної системи Yоucontrol, входить до групи компаній братів Супруненків. Олександр Супруненко народний депутат України VI (Партія Регіонів) та VIII скликань (безпартійний, депгрупа «Воля народу», В’ячеслав Супруненко – депутат Київської міської ради 4-6 скликання.

Нагадаємо, відділ освіти, сім'ї, молоді та спорту Устинівської селищної ради зекономив 67 тисяч гривень, провівши тендер на закупівлю генератора.

Поширюйте

Коментуйте