Суспільство

У Кропивницькому до липня за 14 мільйонів реконструюють приміщення для гемодіалізного центру

 Автор: Анастасія Дзюбак. 3593

Майже 14 мільйонів гривень витратять у Кропивницькому на реконструкцію приміщення колишньої стоматполіклініки, аби реконструювати його на гемодіалізне відділення.

remont

Роботи мають завершити до 27 червня.

Нагадаємо, у вересні Міська дитяча стоматологічна поліклініка Кропивницького переїхала з вулиці Вокзальної на вулицю Шевченка, у приміщенні Клінічної дитячої міської поліклініки. А у приміщення на Вокзальній мав переїхати гемодіалізний центр, який з 2017 року працювавпрацював у приміщеннях міської лікарні №2 імені Святої Анни.

16 лютого управління охорони здоров'я міськради визначилось із підрядником, який зробить реконструкцію приміщення за 13 851 102,67 гривень. Це на пів мільйона менше ніж управління готове було платити підряднику, адже очікувана вартість у системі закупівель "Прозоро" вказана 14 334 594 гривень.

Замовлення отримало ТОВ "Кіровоградський будівельний альянс", яке на ринку вже 15 років. До 2016 року ним керував депутат міськради від "Батьківщин" Олександр Цертій. Тоді підприємство активно вигравало мільйонні тендери від ОДА. Продовжила фірма вигравати і після того як її купив Михайло Сороквашин, а депутат офіційно перестав бути причетним до неї. Наприклад, у 2020 році на держзакупівлях фірма отримала понад 20 мільйонів гривень, 2021 року - понад 27 мільйонів гривень, у 2022 - 9 мільйонів.

Поширюйте

Коментуйте