Суспільство

Кіровоградщина: підозрюваного у хабарництві суддю відсторонили від роботи

 Автор: Таміла Делюрман. 1583

Вища рада правосуддя задовольнила клопотання клопотання заступника Генпрокурора тимчасово відсторонити суддю Олександрівського районного суду Кіровоградської області Павла Івченка від роботи здійснення правосуддя.

Sud pravo vurok

Нагадаємо, на Кіровоградщині у серпні під час одержання хабаря викрили голову Олександрівського суду. Відомо, що зловмисник налагодив системний механізм «обходу» норм закону для правопорушників, у зв’язку з чим і потрапив у поле зору правоохоронців.

Згодом виявилося, що у цій справі фігурують дві помічниці суддів Кіровськоого райсуду міста Кропивницького.

При цьому Павла Івченка усунули з посади голови райсуду, проте він продовжував приймати рішення іменем України у якості судді.

Для прикладу, у грудні він розглядав клопотання про відсторонення від посади підозрюваного у хабарництві заступника селищного голови Олександрівки Володимира Осипенка. Тоді він прийняв рішення клопотання не задовольнити, а підозрюваного у хабарництві лишити на посаді.

На сайті Вищої ради правосуддя повідомили, що  2 лютого Вищий антикорупційний суд ухвалив кримінальне провадження призначити до судового розгляду. Розгляд судової справи за обвинуваченням Павла Івченка наразі не завершений.

ВРП визнала мотиви, наведені у клопотанні про тимчасове відсторонення Івченка від здійснення правосуддя, обґрунтованими, такими, що підтверджуються матеріалами, долученими до клопотання.

Відсторонення триватиме до набрання законної сили вироком суду або закриття кримінального провадження.

Поширюйте

Коментуйте