Суспільство

BusinessKrop-HUB: у Кропивницькому для підприємців створять Центр підтримки

 Автор: Ірина Зайцева. 1046

У Кропивницькому проведуть бізнес-акселератор для розвитку малого і середнього бізнесу протягом березня-листопада.

 

biznes1

Міськрада Кропивницького виграла проєкт з коштористом 1,6 мільйони гривень, який реалізують за рахунок гранту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП». 

Як повідомили "Гречці" в пресслужбі міськради, доцільність створення Центру показали результатами опитування підприємців та дослідженням проєкту "Індекс конкурентоспроможності міст", що проводився за підтримки програми USAID.

Як зазначив заступник міського голови Михайло Бєжан, в центрі "BusinessKrop-HUB" проводимуть безкоштовне навчання, тренінги, консультації для підвищення кваліфікацій бізнесменів та підприємців. Також навчатимуть вести бізнес, як вийти на міжнародний рівень та використовувати інновації.

"Заходи будуть спрямовані на підтримку стійкості бізнесу у військовий час, що є вкрай необхідним, як для самого бізнесу, так і громади в цілому. Адже від того, як працює малий та середній бізнес залежить наповненість бюджету громади", - уточнив Михайло Бєжан.

Долучитись до простору "BusinessKrop-HUB" можуть активні місцеві бізнесмени, релоковані підприємства та початквіці, кропивничани і ВПО.

Проєкт буде реалізовано в рамках програми міжнародної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Як "Гречка" раніше повідомляла, тренери з Польщі навчатимуть мешканців Новоукраїнської громади вести бізнес

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте