Суспільство

Як готуватимуть добровольців «Гвардії наступу» на Кіровоградщині (ВІДЕО)

 Автор: Ірина Требунських. 5118

Добровольці, які пройдуть відбір до бригад «Гвардії наступу», проходитимуть тренування у три етапи, яке включатиме як загальні навички, так і навчання по військовій спеціальності.

 95d72faf 74eb 4c9b 9310 a334bd8f5802

 

«Гвардія наступу» – це підрозділи, які створені на базі діючих підрозділів Нацгвардії, Нацполіції і Держприкордонслужби. Це пояснила офіцерка пресслужби третьої бригади оперативного призначення «Спартан» Анастасія Павленко, передає пресслужба ОВА.

«Кандидати, а ними можуть бути громадяни України віком від 18 до 60 років, проходть етапи відбору, а саме медичну комісію, психологічну перевірку, а також мають бути фізично підготовленими», – пояснила прессофіцерка.

Кандидати, які пройшли відбір, переходять до тренувань. Першим етапом підготовки є індивідуальне навчання, яке включає вогневу і тактичну підготовку, навчання з домедичної допомоги.

Другий етап підготовки передбачає навчання вже безпосередньо військовому фаху, а після – злагодження і тренування у складі спеціальних відділень, взводів і рот. Бійці штурмових бригад матимуть сучасне озброєння, а також відповідне страхування.

Зарплата добровольців у «Гвардії наступу» становитиме від 20 тисяч гривень на місяць.

Подати свою анкету на вступ до лав захисників можна онлайн за посиланням або в одному із рекрутингових центрів, які розміщені у Центрах надання адмінпослуг на Кіровоградщині за адресами:

  • Кропивницький, вул. Архітектора Паученка, 41/26;
  • Голованівськ, вул. Соборна, 44 Б;
  • Знам'янка, вул. Михайла Грушевського, 17;
  • Новоукраїнка, вул. Соборна, 55;
  • Олександрія, просп. Соборний, 59.

Раніше «Гречка» писала про умови вступу до штурмової бригади «Лють», яка формується Нацполіцією на Кіровоградщині.

 

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте