Суспільство

24 лютого у спогадах воїнів: кропивницькі спецпризначенці розповіли про свій рік війни (ВІДЕО)

 Автор: Таміла Делюрман. 1719

Спецпризначенці 3-го окермого полку імені Святослава Хороброго у річницю від повномасштабного вторгнення розповіли як для них почалося 24 лютого 2022 року. Кожен з них віддано говорить про свою службу та впевнені, що перемога буде обо'язково за Україною.

332362619 192982653344162 6804819700176157581 n

Відео із розповідями воїнів оприлюнили на офіційній Facebook-сторінці "3-й окремий полк СпП імені князя Святослава Хороброго".

Вже у перші хвилини повномасштабної війни, військо Святослава Хороброго вирушило на виконання бойових завдань у всіх наважливіших напрямках. Окремі підрозділи заздалегідь дислокувались у районах можливого наступу противника.

"Ніхто не нив, ніхто не відмовлявся. Всі хоч із споросоння, одразу сказали: "Зрозумів, виїжджаю!", - згадує як телефонував бійцям своєї бригади вранці 24 лютого спецпризначенець полку імені Святослава Хороброго із позивним "Сова".

В боях за українську землю на Київщині, Харківщині, Миколаївщині, Херсонщині, Донеччині, Луганщині кропивницькі спецпризначенці виконували і продовжують виконувати важливі завдання.

"Війна нас не виснажує. Ми й далі будемо стояти і виборювати нашу перемогу", - говорить спецпризначенець із позивним "Родік".

Вони не втрачають гідності, стійкості і мотивації. Впевнені - ворога буде знищено, росія припине своє існування у теперешньому вигляді, а України була, є і буде вільною країною.

"Головне - це перемога і віра у кожного солдата. Важливо себе переборювати і йти щось робити. Бо це наша країна і крім нас ніхто її не захистить", - наголошує воїн 3-го полку із позивним "Ярий".

"Цю скотину ми зажинемо за кордон. Ми захищаємо свою землвю, сім'ї, державу. Це святе діло і ми маємо його закінчити. Те, що ми переможемо - вже ні в кого сумніву немає"- впевнений кропивницький спецпризначенець із позивним "Турист".

 

Поширюйте

Коментуйте