Суспільство

365 днів лютого: у театрі Кропивницького відбувся театралізований вечір «Україна понад усе» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

 Автор: Ірина Требунських. 1192

У роковини повномасштабного вторгнення Росії в театрі імені Марка Кропивницького відбувся театралізований вечір «Україна понад усе». Також у фоє театру цими вихідними, до 27 лютого, діятиме виставка  про злочини російської армії в Україні.

IMG 6227

Актори театру під супровід оркестру співали тематичні пісні, присвячені опору українського народу загарбникам.

IMG_6209.jpg

dit

teatr

IMG 6305

Танцювальні композиції представляли хореографічний колектив «Світанок», колектив «Авангард» та спеціалісти з інших театрів.

IMG 6272

IMG 6251

IMG 6245

 

«Це вечір єдності: ми прагнемо показати, що ми нікого не боїмось. Ця програма залишиться в репертуарі театру та буде актуальною до кінця війни. А після нашої перемоги буде вже нова програма з переможними піснями», – зазначав директор театру В'ячеслав Вандрашек.

 

У фіналі вечора глядачі аплодували акторам, оркестру і танцівникам стоячи.

poklon1

 

Також у фоє театру імені Кропивницького наразі діє виставка Обласного краєзнавчого музею під назвою «Злочини російської армії в Україні». В ній представлені фото докази воєнних злочинів і злочинів проти людяності, які вчиняла і вчиняють росіяни в Україні. Фотографії були зроблені як українськими, так і закордонними журналістами.

IMG 6191

IMG 6197

IMG 6198

Крім того, на виставці можна побачити експонати, такі як портрет пілота Степана Чобану, якій ціною власного життя врятував Кіровоградщину від російських обстрілів, або уламок ракети, яка поцілила в один з об’єктів у Кіровоградській області 12 березня 2022 року.

IMG 6200

raket

Виставка про злочини Росії в Україні у фоє театру імені Марка Кропивницького діятиме до 27 лютого – вхід вільний.

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Поширюйте

Коментуйте